Bizi Arayın: +90 532 232 7555

Proje Yönetimi

 

YSG de proje yönetimi hizmeti tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanır.

Danışmalık

Tekne sahipliği, tamiratı, yenilemesi ve üretimi alanlarında profesyonel öneriler.

Üretim

Konsept aşamasından üretim tamamlanana kadar proje yönetimi ve öneriler.

Yenileme

Yenileme süresince tekne sahibi adına kalite ve standartların tutturulması ve devamlılığı konularında destek.

Bakım Onarım

Yıllık bakım ve onarımlar için proje yönetimi.


YSG de sunduğumuz danışmalık hizmeti tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Denizcilik sektöründeki zengin deneyimimiz sayesinde yeni üretim, onarım ve yenileme gibi projelerde profesyonel yöneticilik hizmeti sunabiliriz. Donanım ve sistemlerle ilgili öneriler, yerel, resmi ve kanuni konularda yardım, planlara, uygulamalara ve zamanlamalara göre danışmalık hizmeti verebiliriz. Aynı zamanda üretici veya işi üstlenenlerle kolaylıkla iletişim kurabilir, yapılacak işe göre termal kamera, rutubet ölçer ve ultrasound gibi özel donanımlar sağlayabiliriz.

Konsept aşamasından başlayarak üretim sonuna kadar tekne sahiplerine denizcilik konularında danışmanlık sunmaya hazırız. Katkımız, üretim ve sistem ayrıntılarını belirleme, üzerinde anlaşmaya varılan planlamaları takip etme, izlek ve zamanlama konularını kapsar. Üretim aşamasında periyodik ziyaretler ve akabinde müşterimizin isteği doğrultusunda raporlar sunabiliriz. Denetimlerimiz hak ediş üzerinden ödeme zamanlamalarını da içerebilir.

Kapsamlı yenileme projelerinizi kritik aşamalara göre takip edebilir, yapılan işin geçerli standartlarla sonuçlanmasını sağlar ve aynı zamanda periyodik raporlamalarla müşterilerimizi bilgilendiririz. YSG doğru tersane ve kurumları bulmanıza, güncel makine, donanım ve sistem seçmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda periyodik denetimlerle iş durumunda ilerleme, kalite ve zamanlamayı gözler.

YSG özel aletleriyle, tekne veya donanımı ilgilendiren tamiratlara yön verebilir. Bu onarımlar için uluslararası standartlarda metotlar ve teknik destek sunar. Anlaşılmış iş zamanlaması ve ödeme vadeleri konusunda danışmalık yapar.

İlgİnİzİ çekebİldİk mİ?

Bize Mesaj Yollayın   Sörvey Talep Edin

Address
  • Address: Kumbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24,
    Bodrum, Mugla 48400
  • Mobile: (+90) 532 232 7555
  • Email: info@yachtsurveygroup.com
Yaklaşımımız

Ana hedefimiz, denizcilere ve tekne hayatını sevenlere gönül rahatlığıyla tekne sahibi olmanın keyfini yasatmak oldu her zaman. Vizyonumuzun odağında müşterilerimizin çıkarları var. Satın almanın etik değerler ve adil yapılması gerektiğine inandık. Güvenlik ise önceliğimiz. YSG'nin çizgisi, yatın durumunu en doğru şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Bu yaklaşım müşterilerimize güvenilir bilgiler sağlayarak, değerli bir yatırım, doğru bir secim ve güvenli seyir fırsatı sunmanın en etkili yoludur.

Ysg Ortakları

Bodrum Türkiye merkezli, uluslararası alanda çalışan yat sörveyörleri.

Joe Rowles: İngiliz. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. IIMS, YDSA ve RYA tarafından, MCA uygunluk denetimleri yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Mühendislik geçmişine sahiptir.

Ali Dincer: Türk. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması, serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. Bilirkişi ve RYA denetçisidir. Geçmişinde, endüstriyel sektörde, profesyonel yönetici ve yatırımcı olarak, başta Avrupa ve Asya olmak üzere uluslararası alanda çalışmıştır.

© 2014. «Yacht Survey Group». Tüm hakları saklıdır. Design Indra Creative