Bizi Arayın: +90 532 232 7555

Kısa Sörvey

Yatın Görsel Denetimi

Kısa Sörvey

Kısa sörvey, teknede görsel olarak ana sorunların, dikkat çeken kusurların ve gereken önemli tamiratların belirlenmesidir.

Bu sörvey, seçim sırasında birden fazla tekne arasında karar vermenize yardımcı olur. Rapor içeriği kapsamlı sörvey ile aynıdır fakat daha az detay içerir. Tekne satın almaya değer veya uygun bulunursa kapsamlı sörvey yapılması da önerilir.

YSG bu sörveyleri özel müşterileriyle olduğu kadar kurumsal müşterileriyle de yapar. Bu kurumların özel istekleri sörvey öncesi belirlenmelidir.

Sörvey tamamlandıktan sonra rapor on iş günü içerisinde veya uygun olması durumunda daha kısa zamanda elektronik posta yolu ile müşteriye ulaştırılır. Rapor sonrası istenirse, içerik ve sonuç hakkında ek destek sağlanır.

Kısa sörvey sık sorulanlar

Kısa sörvey ne kadar detaylı olabilir?

İstediğiniz oranda detaylandırılabilir. Genel olarak kapsamlı sörveyin konu başlıklarının tümünü daha az detaylı şekilde inceler. ğrneğin kapsamlı sörveyde sintine kapaklarının tümü kaldırılır ve sintineler denetlenir, fakat kısa sörveyde hasar veya kusur olasılığı en yüksek olan sintine bğlümleriyle sınırlı kalınır. Yat ile ilgili endişeler veya şüpheli bölümler varsa sörvey öncesi tarafımıza bildirilmesi halinde bu bölgelere ğüzel dikkat verebiliriz. Bazı durumlarda müşterimiz yatı görmeden sörvey ister, bu durumlarda raporumuza video ve fotoğrafları da ilave edebiliriz.

İlgİnİzİ çekebİldİk mİ?

Bize Mesaj Yollayın   Sörvey Talep Edin

Address
  • Address: Kumbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24,
    Bodrum, Mugla 48400
  • Mobile: (+90) 532 232 7555
  • Email: info@yachtsurveygroup.com
Yaklaşımımız

Ana hedefimiz, denizcilere ve tekne hayatını sevenlere gönül rahatlığıyla tekne sahibi olmanın keyfini yasatmak oldu her zaman. Vizyonumuzun odağında müşterilerimizin çıkarları var. Satın almanın etik değerler ve adil yapılması gerektiğine inandık. Güvenlik ise önceliğimiz. YSG'nin çizgisi, yatın durumunu en doğru şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Bu yaklaşım müşterilerimize güvenilir bilgiler sağlayarak, değerli bir yatırım, doğru bir secim ve güvenli seyir fırsatı sunmanın en etkili yoludur.

Ysg Ortakları

Bodrum Türkiye merkezli, uluslararası alanda çalışan yat sörveyörleri.

Joe Rowles: İngiliz. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. IIMS, YDSA ve RYA tarafından, MCA uygunluk denetimleri yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Mühendislik geçmişine sahiptir.

Ali Dincer: Türk. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması, serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. Bilirkişi ve RYA denetçisidir. Geçmişinde, endüstriyel sektörde, profesyonel yönetici ve yatırımcı olarak, başta Avrupa ve Asya olmak üzere uluslararası alanda çalışmıştır.

© 2014. «Yacht Survey Group». Tüm hakları saklıdır. Design Indra Creative