Bizi Arayın: +90 532 232 7555

Hasar Belirleme

Hasarın Detaylı Denetimi

Hasar Sörveyi

Hasar sörveyi çoğunlukla hasarlı bölgeleri ve bu bölgelerdeki kusurları inceler. Teknenin diğer bölümlerini kapsamaz.

YSG tekne sahibi ya da sigorta sirketi adina denetim yapar.

Hasar sörveyi, hasarin kapsami ve olasi sebeplerini belirler. Onarma metotlarını ve olasi maliyeti hakkında önerilerde bulunur. Sörvey tamamlanıp rapor hazırlandıktan sonra istendigi takdirde onarım takibi yapar ve onarımla ilgili bir rapor daha sunar.

Hasar sörvey sık Sorulanlar

Hasar sörveyi öncesi ne hazırlık yapmalıyım?

Bu hasar sigorta poliçesinden talep edilecek ise sigorta acentenizle direk olarak temasa geçin. Genelde sigorta şirketleri bu durumlarda hasarın yayılmasını engellemek amacıyla bir dizi isteklerde bulunabilir. Hasar sonrası en kısa zamanda haber almamız ve bu aşamaları takip etmemiz çok önemlidir. Sigorta poliçenizden talep edeceğiniz hasarlı bölgeleri, parçaları veya donanımı saklamalısınız.

Hasar sörveyi sonrası gerekli onarımı yapabilecek kişi ya da kurumları önerecek misiniz?

Sigorta poliçenizin karşılayacağı bir durumsa mutlaka sigorta şirketinizle konuşun. Onarımı yapacak kişi ya da kurumları önermek m?mk?n, fakat bu kişi ya da kurumlarla herhangi bir bağımız olmadığını ve sorumluluk almayacağımızı belirtmek isteriz.

Raporda yazan öneriler tamamlandıktan sonra tekrar yatı ziyaret edecek misiniz?

Yapılan işlerin yeniden denetlenmesi sörvey anlaşmamızın bir parçası değildir. Baştan konuşulması ya da yeni bir iş anlaşması yapılması gerekir.

İlgİnİzİ çekebİldİk mİ?

Bize Mesaj Yollayın   Sörvey Talep Edin

Address
  • Address: Kumbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24,
    Bodrum, Mugla 48400
  • Mobile: (+90) 532 232 7555
  • Email: info@yachtsurveygroup.com
Yaklaşımımız

Ana hedefimiz, denizcilere ve tekne hayatını sevenlere gönül rahatlığıyla tekne sahibi olmanın keyfini yasatmak oldu her zaman. Vizyonumuzun odağında müşterilerimizin çıkarları var. Satın almanın etik değerler ve adil yapılması gerektiğine inandık. Güvenlik ise önceliğimiz. YSG'nin çizgisi, yatın durumunu en doğru şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Bu yaklaşım müşterilerimize güvenilir bilgiler sağlayarak, değerli bir yatırım, doğru bir secim ve güvenli seyir fırsatı sunmanın en etkili yoludur.

Ysg Ortakları

Bodrum Türkiye merkezli, uluslararası alanda çalışan yat sörveyörleri.

Joe Rowles: İngiliz. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. IIMS, YDSA ve RYA tarafından, MCA uygunluk denetimleri yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Mühendislik geçmişine sahiptir.

Ali Dincer: Türk. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması, serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. Bilirkişi ve RYA denetçisidir. Geçmişinde, endüstriyel sektörde, profesyonel yönetici ve yatırımcı olarak, başta Avrupa ve Asya olmak üzere uluslararası alanda çalışmıştır.

© 2014. «Yacht Survey Group». Tüm hakları saklıdır. Design Indra Creative