Bizi Arayın: +90 532 232 7555

YSG Ekibiyle Tanışın

Güven Kaynağı Oluyoruz: Yat sahipliğini güvenli, kolay ve değerli bir deneyim haline getiriyoruz.

YSG Olarak Temel Hedefimiz

Denizcilerin, güven içinde yat sahibi olmalarına ve deniz hayatının keyfini çıkarmalarına yardımcı olabilmektir.

Uluslararası geçerlilikte yat sörveyörü diplomalı İki ortak olarak, zengin bir, teknik, mühendislik, denizcilik ve deniz yolculuğu deneyimine arkamızı dayadık. Biz de birer denizci olarak, güvenilir, deneyimli ve tarafsız bir danışmanın, yatınıza ve rotanıza güven duymak adına yapacağı katkıları çok iyi biliyoruz.

Yaşadığımız ülke, Türkiye'ye karşı özel bir ilgimiz olması dışında uluslararası çalışıyoruz. Türkiye'deki tekne pazarı hızla büyümekte ve heyecan verici nitelikte, fakat tekne sahiplerini koruyan ve hayatlarını kolaylaştıran uygulama ve kanunlar şimdiye kadar kısıtlı boyutlarda kalmış durumda. Dolayısıyla yatırımcı ve tekne sahiplerinin güven ihtiyacını anlamak bir gereksinim. Eksper sörveyörler olarak görev amacımız, profesyonel tutum içerisinde, sizin çıkarlarınız için mantıklı maliyetlerle verimli danışmalıklar sunabilmek. Türkiye ve Doğu Akdeniz'in tekne sahipliği, tekne satın almak ya da barındırmak konularında güvenli ve rahat bir yer olmasına katkıda bulunmaktır.

YSG'nin temel hedefi, teknenin durumunu yüksek doğrulukta ve ayrıntıda değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Doğru ve kullanışlı bu bilgi sayesinde müşterilerimize daha sağlam ve kıymetli bir yatırım yapma şansı sağlamaktır.

Yacht Surveyor

Ali Dincer

Co-Founder, Yacht Surveyor

IIMS (International Institude of Marine Surveying) yat ve küçük tekne diploması ve IIMS üyeliği olan bir sörveyördür. 2012 yılından itibaren GRP, ahşap ve metal, motorlu ve yelkenli tekneler üzerine profesyonel sörveyör olarak çalışmaktadır. Bir RYA (Royal Yachting Association) denetimcisidir. Bilirkişi olarak görev yapmaktadır. Lloyds of London tarafından profesyonel sorumluluk sigortasına sahiptir. Uzun yıllara dayanan denizcilik deneyimi vardır ve tekne sahibi olarak da bakım onarım ve yenileme projelerine katılmıştır. Ali endüstriyel üretim yapan şirketlerde yönetici, yönetim kurulu üyeliği ve ortaklıklar yapmıştır. Özellikle Avrupa ve Asya da uluslararası iş deneyimine sahiptir. Uluslararası eğitimi, ticari geçmişi ve denizciliğe olan sevgisi ile Türkiye'de profesyonel sörveyliğe ve Yacht Survey Group'un kuruluşuna öncülük etmiştir

 

Yacht Surveyor

Joe Rowles

Co-Founder, Yacht Surveyor

Uluslararası çalışan ve Türkiye'de yerleşik, bağımsız bir sörveyördür. Joe Her türlü sörvey yapmakla beraber IIMS, YDSA ve RYA aracılığıyla MCA adına ticari tekneler için denetim yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Joe Mühendislik geçmişine sahiptir. 1990'lı yılların başında helikopter teknisyeni olarak çalışmış ve 1993 den sonra denizcilik sektörüne geçiş yapmıştır. Motorlu ve Yelkenli teknelerde bakım onarım ve yenileme deneyimleri vardır. 2001 yılından beri sörveyörlük yapmaktadır. IIMS yat ve küçük tekne sörveyör diploması vardır. Özellikle yelken aksamı, makine, donanım ve sistemler konusunda deneyimlidir. Ayrıca Akdeniz, Atlantik, Baltık, Kuzey Denizi ve Solent denizlerinde seyir yapmıştır.

Detaylı Bilgi

Yat Proje Yönetimi

Joe ve Ali proje yöneticileri olarak yeni üretim veya yenilenecek teknelere danışmanlık ve teknik öneriler sunar. YSG ekibinin çeşitli tekneler, üretim metotları ve malzemeleri, tersaneler ve onarım atölyeleriyle ilgili işlevsel deneyimi de bulunmaktadır.

Address
  • Address: Kumbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24,
    Bodrum, Mugla 48400
  • Mobile: (+90) 532 232 7555
  • Email: info@yachtsurveygroup.com
Yaklaşımımız

Ana hedefimiz, denizcilere ve tekne hayatını sevenlere gönül rahatlığıyla tekne sahibi olmanın keyfini yasatmak oldu her zaman. Vizyonumuzun odağında müşterilerimizin çıkarları var. Satın almanın etik değerler ve adil yapılması gerektiğine inandık. Güvenlik ise önceliğimiz. YSG'nin çizgisi, yatın durumunu en doğru şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Bu yaklaşım müşterilerimize güvenilir bilgiler sağlayarak, değerli bir yatırım, doğru bir secim ve güvenli seyir fırsatı sunmanın en etkili yoludur.

Ysg Ortakları

Bodrum Türkiye merkezli, uluslararası alanda çalışan yat sörveyörleri.

Joe Rowles: İngiliz. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. IIMS, YDSA ve RYA tarafından, MCA uygunluk denetimleri yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Mühendislik geçmişine sahiptir.

Ali Dincer: Türk. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması, serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. Bilirkişi ve RYA denetçisidir. Geçmişinde, endüstriyel sektörde, profesyonel yönetici ve yatırımcı olarak, başta Avrupa ve Asya olmak üzere uluslararası alanda çalışmıştır.

© 2014. «Yacht Survey Group». Tüm hakları saklıdır. Design Indra Creative