Bizi Arayın: +90 532 232 7555

İletişime geç YSG

İletişime geç

Hizmet talebinizi gönderdikten sonra sayfa başina dönerek mesajınızın bize ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

İletişime

Yatınızla ilgili hizmetler almak için bizimle temasa geçin.

mbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24, Bodrum, Mugla 48400

info@yachtsurveygroup.com

(+90) 532 232 7555

Address
  • Address: Kumbahce Mah., Icmeler Caddesi No. 24,
    Bodrum, Mugla 48400
  • Mobile: (+90) 532 232 7555
  • Email: info@yachtsurveygroup.com
Yaklaşımımız

Ana hedefimiz, denizcilere ve tekne hayatını sevenlere gönül rahatlığıyla tekne sahibi olmanın keyfini yasatmak oldu her zaman. Vizyonumuzun odağında müşterilerimizin çıkarları var. Satın almanın etik değerler ve adil yapılması gerektiğine inandık. Güvenlik ise önceliğimiz. YSG'nin çizgisi, yatın durumunu en doğru şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çıkarlarını gözetmektir. Bu yaklaşım müşterilerimize güvenilir bilgiler sağlayarak, değerli bir yatırım, doğru bir secim ve güvenli seyir fırsatı sunmanın en etkili yoludur.

Ysg Ortakları

Bodrum Türkiye merkezli, uluslararası alanda çalışan yat sörveyörleri.

Joe Rowles: İngiliz. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması ve Lloyds of London profesyonel sorumluluk sigortası sahibi serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. IIMS, YDSA, MECAL ve RYA tarafından, MCA uygunluk denetimleri yapmak üzere yetkilendirilmiştir. Mühendislik geçmişine sahiptir.

Ali Dincer: Türk. Yat ve küçük tekneler üzerine IIMS diploması ve Lloyds of London profesyonel sorumluluk sigortası sahibi, serbest ve uluslararası çalışan bir sörveyördür. Bilirkişi ve RYA denetçisidir. Geçmişinde, endüstriyel sektörde, profesyonel yönetici ve yatırımcı olarak, başta Avrupa ve Asya olmak üzere uluslararası alanda çalışmıştır.

© 2014. «Yacht Survey Group». Tüm hakları saklıdır. Design Indra Creative